TROJAN akumuliatoriai

TROJAN technologijos

Kodėl TROJAN?

Akumuliatorių tipai

Taisyklinga priežiūra

Populiariausių modelių kainos

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TROJAN Skysto elektrolito baterijų technologijos

T2 technologijos logo.pngTROJAN technologijų ir inovacijų spurtą pradėjo būtent nuo skysto elektrolito gilaus ciklo akumuliatorių.
Dabar visi jie gaminami T2 technologijos pagrindu, kuri buvo sukurta ir išvystyta senesnės technologijos pagrindu, sustiprinant silpniausias vietas arba jas apskritai pašalinant. 
T2 technologija apima tiek švino plokštelių gamybą (Alpha Plus technologija), tiek plokštelių karkaso gamybą, o taip pat -  separatoriaus  (Maxguard® technologija) ir net celių korpusų konstrukcijos ypatybes. 
Kitais žodžiais tariant, tai yra kompleksas priemonių, kurių tikslas yra labai paprastas - pagaminti rinkoje standartus nustatančius akumuliatorius. 

Trojan T2 technologijos iliustracijos maketas.png  1.  Maksimalus darbinis Našumas Alpha Plus švino pastos (lydinio) ruošimo technologijaDynel siūlai.png

TROJAN Alpha Plus yra patentuotos sudėties, didelio tankio švino pastos (lydinio) ruošimo technologija, sukurta užtikrinti nepriekaištingą baterijos veikimą. Ji optimizuoja aktyviosios medžiagos poringumo pasiskirstymą ir užtikrina jos efektyvesnį panaudojimą, kas sąlygoja ilgesnį baterijos veikimą ir geresnes charakteristikas. TROJAN T2 technologijai priklauso ir patentuotas papildomų metalo agentų (priedų) įvedimas į aktyviąją švino masę, dėl ko smarkiai pagerėja Alpha Plus technologijos elektrocheminės savybės. Alpha Plus su T2 technologija padidina tiek ilgalaikę, tiek faktiškai atiduodamą talpą, dėl ko akumuliatoriai gali sukaupti ir atiduoti daugiau energijos per savo gyvavimo laikotarpį. Ir čia slypi pagrindinė priežastis, kodėl TROJAN nuolat lenkia konkurentus. Vienas iš esminių šios technologijos techninių aspektų yra firmos Dynel technologinių nano siūlų panaudojimas fiksuojant švino masę, todėl ji ilgiau išlieka aktyvi, porėta ir nenukrenta. Nėra daugiau gamintojų, kurie naudotų tokią pažangią technologiją.

2.  Mažesnės prastovos. Trojan plokštelės technologija Tinklelio rėmas karkasas.png

TROJAN plokštelės technologiją sudaro iš švino ir stibio lydinio pagamintas tinklelis (karkasas), sukurtas specialiai naudoti su Alpha Plus ir T2 technologijomis. Stačiakampės - tinklinės struktūros dėka nepaprastai gerai sukimba Alpha Plus technologijos švino pasta (lydinys) ir plokštelės karkasas. Masyvus karkasas sustiprina plokštelę ir sumažina korozijos atsiradimo tikimybę. Dėl plokštelės formos ir profilio, srovė per plokštelę teka geriau, todėl yra užtikrinamos išskirtinės kokybės akumuliatoriaus savybės, sumažėja prastovų ir bendros techninės akumuliatorių priežiūros sąnaudos.

3.  Ilgesnis Baterijos tarnavimo laikas.  Maxguard® T2 separatorius

Sewperatoriaus guma.png

Išimtinai tik TROJAN akumuliatoriuose yra naudojamas pažangusis Maxguard T2 separatorius. Jo daugiabriaunis dizainas gerokai ilgiau išlaiko atvirus rūgšties kanalus, todėl ilgiau vyksta elektrocheminiai procesai ir sumažinama nuosėdų kaupimosi (stratifikacijos) rizika. Maxguard gaminamas iš patentuotos gumos pagrindo medžiagos, kuri neleidžia stibiui pereiti iš teigiamos į neigiamą plokštelę (tokios apsaugos neturi dauguma konkurentų gaminamų baterijų). Papildomai sustiprintos ir storos nugarinės sienelės užtikrina separatoriaus tvirtumą ir atsparumą cheminei bei fizinei degradacijai, todėl baterijos tampa gerokai patikimesnės ir sumažėja gedimų rizika. Pažangusis TROJAN Maxguard T2 separatorius ilgai išlieka našus, prailgina baterijos tarnavimo laiką ir žymiai sumažina eksploatacines sąnaudas.

Maxguard T2 separatorius.png

Paprasti sprendimai, prailginantys saugų tarnavimo laiką

TROJAN gamyboje naudoja ir tokius paprastus dalykus, kaip kad nuosėdų gaudyklės: senstant akumuliatoriui, natūraliai susidaro aktyviosios masės nuosėdos, kurios krenta ant celių dugno. Paprastai visi akumuliatoriai turi gaudykles, kurios leidžia kauptis tam tikram kiekiui šių nuosėdų. Tačiau, jeigu akumuliatorius naudojamas neintensyviai, tačiau labai ilgą laiko tarpą, gali susikaupti daug tokių nuosėdų ir jos galiausiai pradeda trumpintis. Tuomet išsipučia celės korpusas ir pradeda vykti tokie nemalonūs reiškiniai kaip aitraus sieros kvapo sklidimas, dažnai juodame dūmų fone ir kt. Kad išvengti šio proceso, TROJAN sumontavo skirtukus nuosėdų gaudyklėse ir tokiu būdu nesusidaro vientisa nuosėdų masė, elektros srovė negali tekėti ir trumpo jungimosi tikimybė praktiškai išnyksta. Atrodo paprastas sprendimas, tačiau jis yra gyvybiškai naudingas ir svarbus gilaus ciklo baterijose, nes jeigu baterija nuolat dirba neprižiūrėta ir gilaus iškrovimo sąlygose (t.y. retai pilnai pakraunama), nuosėdų susidaryti gali tikrai daug.

Nuosėdų gaudyklė.png

Vandens papildymo technologijos

Šį procesą galima palengvinti užsisakius centrinę vandens užpildymo sistemą iš TROJAN - HydroLink: pažangioji TROJAN Hydrolink vandens papildymo sistema yra specialiai pritaikyta 6, 8 ir 12 voltų užpilamiems akumuliatoriams ir intuityviai dirba papildant akumuliatorius su skystu elektrolitu vandeniu. Dėl HydroLink vandens papildymo sistemos veikimo principo, nėra tiesioginio priėjimo prie akumuliatoriaus elektrolito ir nėra tikimybės apsitaškyti rūgštimi, dėl ko vandens papildymo sistema yra svarbi ir saugumo sumetimais. Paprasta HydroLink vamzdelių sistema yra paruošta patogiai instaliacijai. Įdiegus vandens papildymo sistemą, visas baterijų komplektas gali būti užpildytas vandeniu per mažiau nei 30 sekundžių.

HydroLink.png

Kai kuriems modeliams TROJAN siūlo kiek kitokią centrinę vandens užpildymo sistemą - sutrumpintai CVUS arba dar dažnai vadinama BFS.  CVUS gaminama 3 konfigūracijų: 12V, 24V ir 48V. Sistema yra sukurta vientisos eilės pricipo instaliacijai su TROJAN Solar Industrial, Premium ir Signature serijomis bei su nemaža dalimi paprastų gilaus ciklo akumumuliatorių. Jeigu reikalinga sujungti kelias lygiagrečias eiles, tiesiog užsisakykite atskirus rinkinius, kurie gali būti sujungti tarpusavyje. Ši sistema turi automatinius uždarymo vožtuvai, tarpusavyje sujungtus vamzdeliais, kurie pakeičia esamas ventiliacinius dangtelius. Greita sujungimo sistema leidžia prijungti sistemą prie vandens talpyklos. Įrengus CVUS, vanduo teka į kiekvieną akumuliatoriaus celę, kol jis pasiekia tinkamą lygį. Vandens papildymui sekti yra įmontuotas srauto indikatorius, kuris parodo operatoriui, kuomet pildymas yra baigtas. Visas procesas paprastai trunka tik 30 sekundžių. 

Centrinė vandens užpildymo sistema.png

Apskritai, nesvarbu, kurią sistemą pasirinksite ar kuri tinka Jūsų akumuliatoriui, bet kuriuo atveju bus prailgintas baterijos tarnavimo laikas ir našumas. Tinkamai pripilta vandeniu baterija tarnauja ilgiau ir veikia geriau. Akumuliatoriaus perpildymas vandeniu gali išplauti rūgštį, o įkrovimas su žemu elektrolito lygiu gali sukelti negrįžtamą švino plokščių pažeidimą. Dėl abiejų priežaščių gali sumažėti talpa ir tarnavimo amžius. 



TROJAN Skysto elektrolito baterijų technologijos