TROJAN akumuliatoriai

TROJAN technologijos

Kodėl TROJAN?

Akumuliatorių tipai

Taisyklinga priežiūra

Populiariausių modelių kainos

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

TROJAN atsinaujinačių išteklių baterijų technologijos

TROJAN yra įdiegęs visą eilę unikalių technologijų, prailginančių atsinaujinančių energijos išteklių baterijų tarnavimo amžių ir pagerinančias eksploatacines sąvybes. 

TROJAN skystojo elektrolito baterijų technologinis flagmanas yra 

Smart carbon technologija
 

Smart Carbon technologija.pngGilaus ciklo baterijos, kurios yra naudojamos neprijungtos prie tinklo ar prijungtos prie nepastovaus elektros energijos tiekimo šaltinio (pvz., saulės elememtai), yra giliai iškraunamos esant dalinei įkrovos būsenai (PSOC). Reguliariai dirbant esant dalinei įkrovos būsenai (PSOC), labai greitai sutrumpėja baterijų eksploatacinis laikotarpis ir todėl jas reikia dažnau keisti.

Kad kompensuoti dalinės įkrovos būsenos (PSOC) įtaką gilaus-ciklo akumuliatoriams, naudojamiems atsinaujinančioje energetikoje, su atsarginiais inverteriais ar telekomunikacijų centruose, TROJAN kaip standartą pradėjo naudoti   Smart Carbon™   technologiją (Solar Industrial ir Solar Premium baterijų serijose).

Remiantis TROJAN inžinierių daugiau nei 5 metus vykdytais tyrimais, TROJAN patentuota Smart Carbon formulė užtikrina geresnes baterijų ekploatacines savybes, kai baterijos naudojamos esant dalinei įkrovai (PSOC) ir padidina eksploatacinį laikotarpį, kuomet baterijos yra reguliariai pilnai neįkraunamos.

TROJAN yra pirmas pasaulyje gamintojas, kuris gilaus- ciklo skysto elektrolito baterijose, naudojamose atsinaujinančios energijos, atsarginiams inverteriams ir telekomunikacijų sistemose, kaip standartą pradėjo naudoti anglies priedą.

Smart Carbon technologijos įtraukimas į TROJAN Solar Industrial ir Solar Premium pažangias švino - rūgšties baterijų linijas užtikrina:

•   Lėtesnį sulfatizacijos susidarymo procesą esant dalinio įkrovimo būsenai (PSOC)

•   Lengvesnį baterijų įkrovimą

•   Greitesnį pasikrovimą esant dalinio įkrovimo būsenai (PSOC)

•   Aukštą energetinį efektyvumą

Alpha Plus® Paste su T2 technologija™

TROJAN Alpha Plus yra patentuotos sudėties, didelio tankio švino pastos (lydinio) ruošimo technologija, sukurta užtikrinti nepriekaištingą baterijos veikimą. Ji optimizuoja aktyviosios medžiagos poringumo pasiskirstymą ir užtikrina jos efektyvesnį panaudojimą, kas sąlygoja ilgesnį baterijos veikimą ir geresnes charakterisktikas. TROJAN T2 technologijai priklauso ir patentuotas papildomų metalo agentų (priedų) įvedimas į aktyviąja švino masę, dėl ko smarkiai pagerėja Alpha Plus technologijos elektrocheminės savybės. Alpha Plus su T2 technologija padidina tiek ilgalaikę, tiek faktiškai atiduodamą talpą, dėl ko akumuliatoriai gali sukaupti ir atiduoti daugiau energijos per savo gyvavimo laikotarpį. Ir čia slypi pagrindinė priežastis, kodėl TROJAN nuolat lenkia konkurentus.

DuraGrid™ Technologija

TROJAN DuraGrid  Technologija yra inovatyvus tinklelio dizainas, kurio dėka užtikrinamas atsinaujinančios energijos sektoriuje svarbus faktorius- ilgesnis naudojamų baterijų veikimas.  DuraGrid  stora tinklelio struktūra yra daug atsparesnė korozijai, dėl ko iki 10 metų prailgėja baterijos eksploatacinis laikotarpis. Išskirtinai TROJAN Solar Industrial  ir Solar Premium linijos turi žemo profilio tinklelius, kurie užtikrina per plokštelę  geresnį elektros srovės tekėjimą. Žemo tinklelio dizaino dėka, maksimaliai padaugėja elektrolito kiekis, todėl reikalingas retesnis vandens papildymas.

Sustiprintas apsauginis plokštelių apvyniojimas

TROJAN Solar linijos baterijos yra gaminamos su ypatingai patikima teigiama plokštele, dėl ko sustiprėja visas baterijos našumas. Naudojant  DuraGrid ir Alpha Plus švino pastos (lydinio) ruošimo technologijas, gaunama ypatingai stipri teigiama plokštelė. Solar linijoje naudojama papildoma 5 komponentų plokštelės izoliavimo ir įvyniojimo sistema, susidedanti iš smailaus vertikalaus įvalko, kuris savo ruožtu susideda iš 20 mm storio nugarinio ir t.p. 20 mm storio antrinio horizontalaus kompresinio paklotų. Visas paklotas yra įvyniotas į ypatingai saugų Koroseal įmonės gaminamą maišelį. Maišelis yra supakuotas karštuoju būdu, tuo pat metu prilydant plastikines atramėles, kad būtų apsaugotas plokštelės dugnas, kuomet ji yra montuojama į dėžę. Tokia pažangi plokštelės konstrukcija apsaugo nuo aktyviosios masės nuslinkimo ir užtikrina baterijos elektrocheminių procesų našumą. 

Maxguard® XLSeperatorius

Išimtinai tik TROJAN Solar Industrial ir Solar Premium akumuliatoriuose yra naudojamas Maxguard XL separatorius. Separatoriaus plačių kanalų dizainas pagerina rūgšties tekėjimą, taip išgaunant optimalų baterijos pajėgumą.  Trisdešimt procentų storesni nei TROJAN standartiniai skysto elektrolito baterijų separatoriai, Maxguard XL dar labiau sumažina nuosėdų kaupimosi (stratifikacijos) riziką, kuri yra pagrindinė gedimų priežastis  baterijų, naudojamų atsinaujinančios energijos sistemose.

"Samanų" struktūros papildomos izoliacinės plokštelės  

TROJAN Solar Industrial ir Solar Premium gilaus-ciklo baterijų linijose separatorių apsaugai nuo pažeidimų yra naudojama " samanų" struktūros apsauga - paprastai kalbant - purios ploktelės, dedamos į tarpus tarp separatorių. Šios aaugos dėka prailginamas baterijos eksploatacinis laikotarpis, nes plokštelių paviršius apsaugomas nuo trumpo jungimo su gretutinėmis celėmis.

Technologijų suvestinė.png

Paprastas būdas baterijas papildyti vandeniu

Centrinė vandens užpildymo sistema.pngCentrinė vandens užpildymo sistema (CVUS) supaprastina baterijos papildymo vandeniu procedūrą, o tuo pat metu leidžia maksimaliai išnaudoti TROJAN gilaus ciklo baterijų galimybes ir prailgina jų tarnavimo amžių. CVUS gaminama 3 konfigūracijų: 12V, 24V ir 48V. Sistema yra sukurta vientisos eilės pricipo instaliacijai su TROJAN Solar Industrial, Premium ir Signature linijomis. Jeigu reikalinga sujungti kelias lygiagrečias eiles, tiesiog užsisakykite atskirus rinkinius, kurie gali būti sujungti tarpusavyje.

Lankststi struktūra

Centrinė vandens užpildymo sistema yra sukurta naudoti su gilaus ciklo akumuliatoriais ir intuityviai papildo skysto elektrolito baterijas distiliuoti vandeniu. Lanksti vandens papildymo žarnelė leidžia sistemą naudoti su skirtingų dydžių ir skirtingų konfigūracijų baterijų sistemomis.

Automatiniai uždarymo vožtuvai

Centrinėje vandens užpildymo sistemoje yra automatinius uždarymo vožtuvai, tarpusavyje sujungti vamzdeliais, kurie pakeičia esamas ventiliacines dangtelius. Greita sujungimo sistema leidžia prijungti sistemą prie vandens talpyklos. Įrengus CVUS, vanduo teka į kiekvieną akumuliatoriaus celę, kol jis pasiekia tinkamą lygį. Vandens papildymui sekti yra įmontuotas srauto indikatorius, kuris parodo operatoriui, kuomet pildymas yra baigtas. Visas procesas paprastai trunka tik 30 sekundžių vienai baterijai.

Prailgintas baterijos tarnavimo laikas ir našumas

Tinkamai pripilta vandeniu baterija tarnauja ilgiau ir veikia geriau. Akumuliatoriaus perpildymas vandeniu gali išplauti rūgštį, o įkrovimas su žemu elektrolito lygiu gali sukelti negrįžtamą švino plokščių pažeidimą. Dėl abiejų priežaščių gali sumažėti talpa ir tarnavimo amžius.

Saugumas

Naudojant centrinę vandens užpildymo sistemą gilaus ciklo akumuliatoriuos, nereikia fiziškai liestis prie ventilaicinių dangtelių, todėl nėra rizikos apsideginti rūgštimi ar susigadinti drabužius ar prisikvėpuoti nuodingais dūmais.

AGM ir GEL akumuliatoriai atsinaujinančioje energetikoje

Solar AGM serija - tikrai gilaus ciklo baterijos

TROJAN įtraukė keletą pagrindinių inžinerinių sprendimų savo "Solar AGM" baterijose, skirtoms atsinaujinančiai energijai, hibridinėse ir rezervinės energijos tiekimo sistemose, kuriose baterijos dirba cikliniu režimu ir kur reikalingos neaptarnaujamos baterijos. Sukurtos geriausiai vertei ir galvos nekvaršinančiam naudojimui, TROJAN Solar neaptarnaujamos baterijomis galima pasitikėti dieną iš dienos kaip patikimu energijos tiekimo šaltiniu visoje eilėje panaudojimo sričių, tiek prijungtų, tiek ne prie pagrindinio elektros tiekimo tinklo. Visuma šių technologijų padidina bendrą energijos suvartojimą, užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą ir kokybę.  "Trojan Solar AGM" baterijos gaminamos JAV esančiose gamyklose, kuriose naudojamos naujausios pramoninės technologijos, atliekami aukščiausių standartų bandymai ir kokybės tikrinimai. Ši serija skirta itnesyviam naudojimui ir yra neabejotinai ateities technologija. 

Gilaus ciklo AGM serija

TROJAN gilaus ciklo AGM neaptarnaujamos baterijos, skirtos atsinaujinančiai energetikai, turi daugybę konstrukcinių elementų, užtikrinančių optimalų našumą. Tvirtos plokštės prailgina "Trojan" gilaus ciklo AGM baterijų gyvavimo ciklą. Stiklo pluošto separatorius izoliuoja teigiamas ir neigiamas plokštes, veikdamas kaip kempinė, skirta absorbuoti elektrolitą. Separatorius yra tvirtai suspaustas tarp plokštelių, kad būtų užtikrintas geras sąlytis su plokštelių paviršiumi. Kompiuteriu sukurtas plokštelės karkasas yra optimizuotas didelio tankiui srovėms. Karkaso (tinklelio) lydinys su mažai kalcio sumažina dujų išsiskyrimą ir liepsnos atsiradimo riziką. Vienkryptis vožtuvas neleidžia susidaryti per dideliam slėgiui baterijoje. TROJAN gilaus ciklo AGM baterijos yra atsparios žemai temperatūrai, smūgiams ir vibracijai bei turi mažą savaiminį išsikrovimo lygį ir yra efektyviai įkraunamos.

Gilaus ciklo GEL serija

TROJAN neaptarnaujami, priežiūros nereikalaujantys geliniai akumuliatoriai suteikia išskirtinį galingumą, aukštus reikalavimus turinčioms atsinaujinačios energetikos sistemoms. Nepriekaištingo patvarumo, išskirtinių darbinių savybių ir ilgaamžių TROJAN gilaus-ciklo (iškrovimo) akumuliatorių ypatybė yra patentuotos sudėties gelis, kuris užtikrina pastovias akumuliatoriaus darbines savybes. Jo aktyvioji medžiaga tvirtai prilimpa prie storų plokštelių sienelių, taip atiduodama koncentruotą energiją. Optimaliausiai galiai išgauti, aukščiausios klasės dvigubai izoliuoti separatoriai užtikrina maksimalų įkrovimą tarp plokščių. TROJAN gilaus - ciklo (iškrovimo) gelinių akumuliatorių patvarumas, patikimumas ir našumas suteikia daug pranašumų prieš konkuruojančius gelinius akumuliatorius.

TROJAN atsinaujinačių išteklių baterijų technologijos