TROJAN akumuliatoriai

TROJAN technologijos

Kodėl TROJAN?

Akumuliatorių tipai

Taisyklinga priežiūra

Populiariausių modelių kainos

Prisijungti prie Girupis.lt
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį?

Negalite prisijungti? Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu atsiųsime instrukcijas kaip prisijungti ar pasikeisti slaptažodį.

Prisijungti

Kodėl TROJAN?

Terminas Gilaus iškrovimo akumuliatoriai tartum siūlo idėją, kad bateriją galima pilnai iškrauti, lyg kokio mobilaus telefono.
Tačiau taip tikrai nėra.
Realybėje  populiariausius "gilaus iškrovimo" akumuliatorius galima iškrauti ne giliau nei 30%, o pačius kokybiškiausius - tik iki 20%. 
Jeigu akumuliatoriai iškraunami giliau, nei 20 - 30%, pradeda smarkiai trumpėti Jų tarnavimo laikas - paprastai, priklausomai nuo iškrovimo gylio, iki 3 kartų ir tai tik kokybiškų baterijų gamintojų segmente. Labai iškalbingas yra žemiau pateiktas golfo baterijų ilgaamžiškumo testas, kuomet baterijos buvo iškraudinėjamos iki pat 0 ir buvo lyginami realus baterijų tarnavimo amžius su tuo, kuris deklaruojamas gamintojų (A ir B - rimčiausi vokiečių gamintojai, C - didžiausias Europoje gamintojas)

Resursų palyginimas_be vardų.png

O jeigu atvaizduoti realų resursą, tai vaizdas atrodytų taip:

Realus ciklų skaičius_2.png

Testavimui buvo pasirinkti tik patys kokybiškiausi gamintojai. O tokius rezultatus lėmė ne kas kita, o nesilaikymas eksploatacinių sąlygų - tai yra iškrovimas ne iki 20%, o iki paties 0. Jeigu baterijos būtų testuojamos taip, kaip rekomenduoja gamintojai, jos tikrai būtų pasiekusios savo deklaruotus resursus. 

Šis pavyzdys puikiausiai iliustruoja pagrindinį TROJAN išskirtinumą:TRUE DEEP CYCLE.png

  • TROJAN yra tikrai gilaus iškrovimo akumuliatorių gamintoja (angl. TRUE DEEP CYCLE) - susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, juos galima iškrauti iki 0.Ir tai yra vienintelis gamintojas, kuris turi IEC sertifikatą. 
  • Jeigu kalbant apie gilaus iškrovimo akumuliatorius sakoma, kad jeigu jie bus iškraunami per giliai, sutrumpės jų tarnavimo laikas, tai TROJAN atveju sakoma, kad jeigu neiškrausite per giliai, akumuliatoriai tarnaus kur kas ilgiau. Minimalų resursą TROJAN nurodo prie praktiškai nulinio iškrovimo, tačiau prie "normalaus" gilaus iškrovimo lygio jų resursas yra gerokai didesnis - TROJAN vis tiek yra švino rūgštinė baterija, kuriai galioja tam tikri technologiniai apribojimai. 

Aukščiau minėtas testas yra labai agresyvus (labiau primena baterijų laužymą nei testavimą), kur kas objektyvesnis yra žemiau nurodytas testas: jo metu buvo pasirinkta santykinai neutrali baterija - 8V ir ji buvo testuojama siekiant nustatyti realų skirtingų baterijų gamintojų baterijų amžių ciklais. Nors iškraunama buvo t.p. iki 0 (irgi agresyvus testas), tačiau testo pabaiga buvo apibrėžiama kaip talpos kritimas žemiau 50% nuo pradinės:

Resursų palyginimas_su paslėptomis įmonėmis.png 

Kaip matyti iš testų rezultatų, TROJAN ilgaamžiškumas yra didžiausias, jeigu darbo sąlygos - išties agresyvios.
Testavimo rezultatuose A žymi pasaulinį baterijų vidurkį, B ir D yra TROJAN konkurentai iš JAV, o C - didžiausias Europos gamintojas (ir turbūt pati populiariausia baterija Lietuvoje).